Posiadamy długoletnie doświadczenie w konfekcjonowaniu - kompletacji.

Jedną z oferowanych przez usług jest konfekcjonowanie towarów, znane także pod nazwą co-paking. Pod tym terminem rozumie się powszechnie pakowanie produktów bez ingerowania w jego cechy fizyczne. Z reguły z tej formy usług korzystają firmy, które z różnych względów nie mają możliwości przeprowadzenia samodzielnie konfekcjonowania na linii produkcyjnej.

Czym dokładnie jest konfekcjonowanie produktów?

Kompletacja jest złożonym zadaniem, które przeprowadzone kompleksowo pozwala na uzyskanie jak najlepszych efektów końcowych. Zajmujemy się porcjowaniem oraz precyzyjnym pakowaniem produktów, które następnie trafiają do sprzedaży detalicznej lub oddawane są do przesyłki pocztowej bądź kurierskiej. Do wykonywanych przez nas zadań należy również oznaczanie zapakowanego towaru, co ułatwia nam sortowanie oraz podejmowanie kolejnych działań, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Co-packing towarów

Jako profesjonalna firma realizujemy każdy etap prac obejmujących kompletację: od przyjęcia kontenerów i paletyzacji towaru, po dystrybucję do wyznaczonych przez Klienta miejsc. Dzięki wyposażonemu parkowi maszyn sortowanie, zestawianie, pakowanie, oznaczanie oraz wykonywanie innych czynności przeprowadzane jest w znacznie szybszym czasie. Jednym z etapów naszych prac jest co-paking towarów, czyli inaczej przepakowywanie z dostaw zbiorczych w celu stworzenia zestawów promocyjnych, gratisów bądź opakowań jednostkowych. Do tego dochodzi również etykietowanie oraz układanie gotowych produktów na palety.

Co możemy zaoferować?

Nasza firma w ramach konfekcjonowania produktów daje możliwość wykorzystania zarówno pełnej oferty usług, jak też pojedynczych czynności. Proponujemy:

 • przyjęcie kontenerów oraz dokonanie paletyzacji w palety jednorodne lub przeprowadzenie paletyzacji dystrybucyjnej (zgodnie z zamówieniem Klienta);
 • wykonanie pełnej paletyzacji z przyjęciem kilku dostaw oraz utworzeniem palety MIKS oraz wysłaniem całości do odbiorcy;
 • magazynowanie w obiektach klasy A specjalnie do tego celu dostosowanych;
 • etykietowanie produktów poprzez oklejanie z użyciem specjalnych oznaczeń;
 • kodowanie, poprzez nanoszenie na opakowania specjalnych oznaczeń z kodami EAN;
 • kompletacja towarów w zestawy;
 • przygotowywanie przedmiotów i zestawów do wysyłki;
 • dystrybucja konfekcjonowanych produktów.

Co daje kompleksowe konfekcjonowanie?

Nasze usługi pozwalają na profesjonalne przygotowanie towarów do wysyłki oraz dystrybucji. Przyjmujemy produkty w postaci często surowej, bez odpowiedniego opakowania ani naniesionych oznaczeń. Posiadamy park maszynowy, który pozwala na przeprowadzenie wszystkich czynności w krótkim czasie i wymogami Klientów. Tworzymy rozwiązania, które mają na celu ułatwienie pracy i pomoc Klientom, dzięki czemu mogą się skupić na właściwej produkcji bez martwienia się o zapakowanie i przygotowanie wyrobów do wysyłki.

Pozostałe korzyści konfekcjonowania produktów

Usługa co-pakingu jest skutecznym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które nie posiadają warunków do samodzielnego przepakowywania produktów. To również doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie chcą tracić cennego czasu na konfekcjonowanie towarów. Z nasza pomocą okazuje się to znacznie szybsze i bardziej opłacalne.

Outsourcing w zakresie konfekcjonowania to:

 • oszczędność czasu oraz finansów,
 • profesjonalnie przygotowanie produktów do wysyłki,
 • zastosowanie dobrych gatunkowo materiałów,
 • wysoką jakość zabezpieczenia towarów na czas wysyłki,
 • konfekcjonowanie w obszarze pojedynczych przedmiotów oraz całych kompletów.

Wszystkie proponowane przez nas usługi w zakresie konfekcjonowania towarów to gwarancja rozsądnej ceny oraz niezmiennie wysokiej jakości. Zawsze dążymy do pełnego zadowolenia Klientów, dlatego ustalamy indywidualne rozwiązania.

Dbamy o atrakcyjne ceny usług. Sprawdź nas!

Kontakt ze specjalistą ds. logistyki


tel. 52 339 45 07
tel. kom. +48 601610007
Formularz kontaktowy
Holkap na Facebooku