Firma Holkap istnieje na bydgoskim rynku 27 lat. W nowoczesnej hali magazynowej wysokiego składowania klasy A na powierzchni ponad pięciu tysięcy metrów kwadratowych w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym prowadzimy usługi magazynowe, kompletowania, konfekcjonowania i handlowe.

Podejmujemy wiele nowatorskich i innowacyjnych inicjatyw. Takimi właśnie są magazyny rozproszone, które mają umożliwić firmom zagospodarowanie pustostanów, a klientom konkurencyjną cenę, bezpieczeństwo i pewność co do wysokiej jakości usług.

Jednym z najważniejszych elementów stanowiących o naszej kulturze organizacyjnej jest odpowiedzialność. Podejmujemy wiele przedsięwzięć wspierających rozwój rodzimego handlu. Jesteśmy członkiem wielu organizacji i stowarzyszeń, m.in.: Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, a także Kujawsko - Pomorskiego Zrzeszenia Handlu i Usług, Izby Przemysłowo - Handlowej Województwa Kujawsko- Pomorskiego, Kujawsko - Pomorskiego Związku Pracodawców i Przedsiębiorców. Znaleźliśmy się w szacownym gronie sponsorów obrazu „Alegoria Bydgoska”. Pan Prezes Piotr Holka miał zaszczyt piastowania funkcji prezesa spółki powołanej w celu sponsorowania całego procesu powstania tego znakomitego dzieła. Firma Holkap współorganizowała oraz sponsorowała Mistrzostwa Świata Młodzików w Lekkiej Atletyce odbywające się w Bydgoszczy. Firma stara się w miarę swoich możliwości wspierać różne dziedziny sportu i aktywności ruchowej, począwszy od lekkiej atletyki, gdzie od wielu lat Prezes firmy jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Lekkoatletycznego Zawisza. Firma nasza wspiera także fitness. Prowadzimy też różnorodną działalność charytatywną. Cieszymy się, że nasza działalność budzi zaufanie i aprobatę osób trzecich, czego doskonałym dowodem są nagrody będące dla nas powodem do dumy i motorem dla dalszego działania, takie, jak:

Nagroda „ZŁOTEGO LAURU” przyznawana dla Kupca Roku przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego – 2002 rok i "PLATYNOWEGO LAURU" w 2007 roku oraz:

  • II miejsce w plebiscycie „PRZEDSIĘBIORCA POMORZA I KUJAW IM. STEFANA CISZEWSKIEGO” w kategorii 100 pracowników – 2002 rok.
  • NAGRODA KAPITUŁY za wzorowe prowadzenie działalności gospodarczej w roku 2001 dla Państwa Mirosławy i Piotra Holka, laureatów plebiscytu „Przedsiębiorca Pomorza i Kujaw im. Stefana Ciszewskiego”, sygnowana przez Wojewodę Kujawsko – Pomorskiego Romualda Kosieniaka i Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego Waldemara Achramowicza– 2002 rok.
  • NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SUWAŁK „Dyplom Włóczni Jaćwingów” dla firmy Holkap Sp. z o.o. za atrakcyjną aranżację stoiska przyznana podczas IX Międzynarodowych Targów Kowieńskich - POLEXPORT KOWNO 2002.
  • „Włócznia Jaćwingów” dla firmy Holkap Sp. z o.o. za atrakcyjną aranżację stoiska przyznana podczas międzynarodowych targów POLEXPORT KALININGRAD 2004.
  • Medal Prezydenta Miasta Bydgoszcz.
  • 2010 - Gazela Biznesu
  • 2010 - nagroda Businessman Roku.

Naszym głównym celem jest satysfakcja naszych Klientów. Podejmujemy wiele nowych, często wręcz nowatorskich inicjatyw, aby nasza oferta była dla naszych Klientów ciekawa, interesująca i zaskakująca. Jesteśmy firmą innowacyjną, nieustannie rozwijającą się od małej hurtowni w wynajętych pomieszczeniach Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na ulicy Kleberga, poprzez magazyny na ulicy Szajnochy 2 w Bydgoszczy, aż do obecnego nowoczesnego obiektu w Bydgoskim Parku Przemysłowym (wjazd od ulicy Glinki). Za wspieranie nas na tej drodze dziękujemy pięknie naszym Klientom, Przyjaciołom i Pracownikom.
Formularz kontaktowy
Holkap na Facebooku